Понеділок, 06.07.2020, 23:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нова українська школа

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСКОЇ ШКОЛИ

Презентація Концепції Нової української школи

Вперше на базі Путивльської школи №1 І-ІІІст. ім.Радіка Руднєва впроваджено освітній проект «На крилах успіху»!

Нині постала гостра необхідність підготовки дитини "до життя в інноваційному за типом розвитку суспільстві, що закономірно стверджується в сучасному світі" , що потребує ефективної реалізації цілісного підходу до організації освітнього процесу в початковій школі, як основи його гуманізації. Задля подолання протиріч між розподілом освітнього процесу на окремі предмети, що порушує цілісне сприйняття світу дитиною, створено проект "На крилах успіху" в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня "Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти" на 2016-2020 роки.

На підставі угоди з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України навчально-виховний процес в одному з 1 класів організовується за освітнім проектом «На крилах успіху», що реалізується в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня (наказ Міністерства освіти і науки України №834 від 15.07.2016). У практику діяльності школи упроваджуватимуться інноваційні підходи до особистісного розвитку дитини. Зокрема, такий стратегічний напрям, як дитиноцентризм, навколо якого вибудовується гуманна педагогіка із особистісною орієнтацією навчання, а, відповідно, й діяльнісним підходом до його організації та компетентнісним – до визначення освітніх результатів.

Навчання здійснюватиметься за експериментальним планом (наказ Міністерства освіти і науки України №189 від 07.02.2017р.), в якому вперше в Україні зроблено крок до зменшення навчального навантаження на дитину. Так за рахунок інтеграції та зняття дублювання змісту освіти кількість навчальних предметів зменшено до шести: українська мова, іноземна мова, математика, всесвіт, арт-технології, фізична культура).

Особлива увага надається вивченню математичних дисциплін, формуванню математичного мислення, розвитку зв’язного мовлення. Зошити- підручники з цікавими та різнорівневими  завданнями дають дитині можливість самостійно робити висновки.

У межах проекту на якісно новий рівень виводиться і організація виховного процесу в школі. Він вирізнятиметься діяльнісним спрямуванням, формуванням певних моделей поведінки і активної життєвої позиції дитини.

 

 

Організація освітнього середовища першокласників за НУШ

Матеріально-технічне забезпечення 

 Флаг
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу
Пошук
Допомога
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія